کلیسا برنامه تماشا مجموعه تلسکوپ تلسکوپ

کلیسا: برنامه تماشا مجموعه تلسکوپ تلسکوپ برنامه علمی تکامل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تصمیمات فدراسیون، منطق فوتبالی ندارد/ امیدوارم جهت شفر حاشیه درست نشود ، پاشازاده

سرمربی نساجی قائم‌شهر می‌گوید هیچ منطق فوتبالی پشت سهمیه دو تیم لیگ یک وجود ندارد و این سهمیه بر اساس روابط و سلایق شخصی تعیین شده است است. 

تصمیمات فدراسیون، منطق فوتبالی ندارد/ امیدوارم جهت شفر حاشیه درست نشود ، پاشازاده

پاشازاده: تصمیمات فدراسیون، منطق فوتبالی ندارد/ امیدوارم جهت شفر حاشیه درست نشود

عبارات مهم : فوتبال

سرمربی نساجی قائم شهر می گوید هیچ منطق فوتبالی پشت سهمیه دو تیم لیگ یک وجود ندارد و این سهمیه بر اساس روابط و سلایق شخصی تعیین شده است هست.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال نساجی قائم شهر که در این فصل شروع خوبی داشته و توانست در دو داربی شمال کشور برابر خونه به خونه و ملوان به پیروزی برسد، با ۱۳ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی قرار دارد. این تیم در هفته هفتم وقت صدرنشینی داشت ولی با شکست یک بر صفر برابر اکسین البرز این وقت را از دست داد و در همان رده سوم باقی ماند.

تصمیمات فدراسیون، منطق فوتبالی ندارد/ امیدوارم جهت شفر حاشیه درست نشود ، پاشازاده

مهدی پاشازاده در گفت وگو با ایسنا راجع به شرایط تیم نساجی در هفته گذشته گفت: نساجی اوضاع خوبی دارد. ما با این که بازی قبلی را در منزل حریف واگذار کردیم ولی تیم برتر میدان بودیم. ما موقعیتی به جز ضربه ایستگاهی که به گل تبدیل شد به تیم حریف ندادیم و در کل بازی خوبی انجام دادیم. در این هفته هم تمرینات خوبی انجام دادیم و جهت بازی روز سه شنبه برابر شهرداری تبریز آماده می شویم.

در چند هفته اخیر اخباری مبنی بر تصویب سهمیه افزایش ۲.۵ تیم جهت لیگ یکی ها منتشر شد ولی روز جمعه با اعلام سعید فتاحی، سهیمه لیگ یکی ها همان دو تیم باقی ماند. البته مسئول کمیته مسابقه های شرکت لیگ اعلام کرد که این سهمیه ۲.۵ تیم ابتدا در هیات رئیسه شرکت لیگ تصویب شده است ولی در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال رای نیاورده تا سهمیه افزایش لیگ یک همان دو تیم باقی بماند. سرمربی نساجی قائم شهر راجع به این مساله تصریح کرد: به نظرم این کلا ایراد دارد. اگر قرار بر اعلام شدن هست، باید قبل از مسابقه های اعلام شود. حداقل علت این را بگویند که آیا دو تیم اعلام کرده اند.

سرمربی نساجی قائم‌شهر می‌گوید هیچ منطق فوتبالی پشت سهمیه دو تیم لیگ یک وجود ندارد و این سهمیه بر اساس روابط و سلایق شخصی تعیین شده است است. 

از این تصمیمیات در فوتبال کشور عزیزمان ایران زیاد گرفته می شود. با این شرایط شاید سال آینده سهمیه لیگ یک به سه، چهار یا یک تیم عوض کردن کند. هیچ کدام از این اتفاقات بر مبنای منطق نیست. منطق می گوید ۲.۵ تیم حق لیگ یکی ها هست. این تعداد تیم هم جهت لیگ برتری ها و هم جهت لیگ یکی ها انگیزه ایجاد می کرد.

او راجع به تصویب سهمیه افزایش ۲.۵ تیم در هیات رئیسه شرکت لیگ و رای نیاوردنش در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال اظهار کرد: منطق درست و حسابی وجود ندارد و زیاد سلایق شخصی و رابطه تعیین کننده هست. در فدراسیون فوتبال، لیگ برتری ها زیاد زور دارند. همه این پرسشها بر مبنای همین است و منطق فوتبالی وجود ندارد.

پاشازاده روز جمعه دیداری با شفر سرمربی تازه استقلال داشت. او راجع به حضور این مربی آلمانی روی نیمکت استقلال تصریح کرد: شفر مربی با تجربه ای هست. هیات مدیره و کمیته فنی این تصمیم را گرفته که به کشور عزیزمان ایران بیاید و وظیفه همه ما این است که به خاطر هواداران و استقلال حمایت کنیم. امیدوارم جهت او پرسشها حاشیه ای ایجاد نشود و همه منفعت را جهت استقلال ببینند و به او کمک کنند تا موفق باشد.

تصمیمات فدراسیون، منطق فوتبالی ندارد/ امیدوارم جهت شفر حاشیه درست نشود ، پاشازاده

پیشکسوت استقلال در آخر راجع به گزینش دین محمدی و طاهری به عنوان دستیاران شفر، اظهار کرد: راجع به این مساله مطالبی از زبان من منتشر شد که حقیقت ندارد. تمام پیشکسوتان استقلال جهت این تیم زحمت کشیده اند. آیا این دو بزرگوار هم مثل بقیه پیشکسوتان به تیم کمک نکنند؟ کادر قبلی هم جهت تیم زحمت کشید ولی صحبت هایی اطراف آن ها هم وجود داشت. این طور نیست که یکی سر باشد و آن یکی نباشد. همه این افراد کارت مربی گری دارند و مدارج مربی گری را طی کرده اند. حتما این دو نفر هم می توانند با استفاده از تجربیاتشان به تیم کمک کنند.

واژه های کلیدی: فوتبال | فوتبالی | استقلال | پاشازاده | تیم نساجی | مهدی پاشازاده | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz